0

wujo444: Czytales newsa? Toure ma problem ze swobodna konwersacja. Zreszta czy przpadkiem na boisku nasi zawodnicy nie porozumiewaja sie po hiszpansku, a nie katalonsku?

0

Nie od dzisiaj wiadomo, ze za polska wschodnia granica niejeden wielki europejski klub stracil punkty. Jak ostatnio gralismy z Szachtarem, to na CN bylo 3:0, a w Doniecku dostalismy 0:2. Wiec nie bylbym przesadnym optymista przed tym meczem.

0

Muszu: Bramke zdobyl Jorge, a nie Keita. Tam byl samoboj :]

0

WojtekGronek: zamiast pieprzyc bzdury, zacznij lepiej ogladac mecze Barcelony :/

0

I tutaj liczę na powiedzenie "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" :P

0

ANTILAPORTA: mowilesze juz sie tu wiecej wypowiadal nie bedziesz... dotrzymaj slowa!

0

Za Caceresa dalismy ponad 16 mln, a za Garaya 10 nie moglismy? :/

0

Nie wyszło... nie wyszlo ci czytanie regulaminu, w ktorym jest napisane ze stawianie drzewek moze skonczyc sie banem ;p

0

Takiej koncowki meczu w wykonaniu Barcy dawno juz nie widzialem.

Bez Xaviego i Iniesty w pomocy, albo przynajmniej jednego z nich, i takiej armaty jak Eto'o w ataku, to wypadamy dosc kiepsko. Bojan wczoraj po prostu stal w miejscu, Henry chcial, a nie mogl, obroncy nie zagrali jakos zle, ale to jeszcze nie to. Swietnie zagral Toure, bardzo dobrze Pinto, ktory przy bramce na 1-0 byl bez wiekszych szans.

0

Poki nasza obrona gra jeszcze niepewnie, to z trojka obrońcow daleko nie zajedziemy. I mysle ze dopoki to sie nie poprawi, to Pep powinien stawiac jednak na 4-3-3.

0

Zaliczkę przed meczem wyjazdowym mamy sporą. W sumie to odpadnięcie jest już prawie niemożliwe, ale mecz w Krakowie z pewnością będzie trudniejszy.

Nie można nie być zadowolonym z tej drużyny. Brakuje jej trochę magii z czasów gry Ronaldinho, ale za to w końcu jesteśmy drużyną skuteczną. Tego przede wszystkim brakowało w ostatnich sezonach.

0

To dopiero pierwszy mecz o stawkę, więc na razie trudno wydać sąd o tym co będzie dalej. Co mi przyszło na myśl to, to, że Guardiola w tym meczu w pewnym stopniu zrealizował wszystkie swoje założenia: Eto'o został w FCB i spisał się znakomicie, Henry, ktory bardzo kiepsko prezentował się w sparingach, w końcu zagrał dobre spotkanie. Oby formy już nie obniżył. No i na koniec - nie straciliśmy żadnej bramki. W presezonie troche tego brakowało.

Jest jeszcze wiele aspektów, które trzeba poprawić, ale to dopiero początek sezonu. Jesli Pep dalej będzie skrupulatnie i stanowczo realizował swój projekt, to ja jestem pełen nadziei na to co przyniosą następne miesiące.

0

PanPrezes: źle myślałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?